Про училище/Волонтерський рух  
   Акція «Милосердя»
   
   Із 1 по 9 квітня в Нововолинському вищому професійному училищі проводилась акція «Милосердя», приурочена до світлого свята Великодня. У рамках акції учні та педагогічні працівники училища відвідали. . .
Читати далі
   Година пам’яті Кобзаря
   
   З нагоди 201-ї річниці від дня народження та 154-ї річниці з дня смерті Тараса Шевченка на центральній площі міста Нововолинська відбулась урочиста хода та година пам’яті. . .
Читати далі
   Вшанування пам’яті загиблих воїнів
   
   В училищі відбулось відкриття та освячення меморіальних дошок загиблим під час АТО на Сході України воїнам - випускникам училища Ігорю Кантору, Сергію Бугайчуку, Андрію Комаристому. . .
Читати далі
   Допомога воїнам АТО
   
   з 20 листопада 2014 року проводив благодійну акцію «Допоможемо воїнам АТО». Було зібрано коштів, на суму 2000 гривень, придбано наколінники для військових. Також спільними зусиллями учнів. . .
Читати далі
   «Серце віддаю дітям»
   
   Діти – наше майбутнє. Безперечно, нам щиро хочеться, щоб їхнє майбутнє було кращим за сьогодення. Особливо тих дітей, які мають гіркий статус сироти. Адже такі діти з самого малечку не мають. . .
Читати далі
   Допомога ветеранам праці
   
   Що наше життя? Це – гра, театр, низка подій та випадковостей, чорно-білий фільм, а можливо, важка подорож нізвідки в нікуди? Добре, коли на цьому шляху є орієнтири, поставлені вітрила. А що. . .
Читати далі
   Шануємо пам'ять померлих
   
   Поряд із навчальним закладом розташоване кладовище села Будятичі. Члени краєзнавчого гуртка взяли шефство над могилами прикордонників Будятичівської застави, на території. . .
Читати далі
   Ми – за чисте довкілля!
   
   Учні Нововолинського ВПУ не байдужі до того, як виглядає рідне місто. Його куточки з ентузіазмом прибирають в осені від опалого листя та навесні після бруду, що накопичувався за зиму. Особливу увагу. . .
Читати далі