Досягнення Нововолинського ВПУ у 2014-2015 н.р.

І місце на обласній виставці-ярмарку виробів, проведеній 5 червня 2015 р. у рамках обласного свята професійно-технічної освіти

І місце на Всеукраїнському конкурсі
«Профтехосвіта на зламі століть»
від видавництва «Шкільний світ»

ІІІ місце на Всеукраїнському інтерактивному конкурсі юних суспільствознавців
«Кришталева сова - 2015»

ІІІ місце на Всеукраїнській інтернет-олімпіаді
«Крок до знань 2015»

Нововолинське вище професійне училище визнано переможцем рейтингового конкурсу Шостої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2015» та удостоєно почесної нагороди Гран-Прі «Лідер професійно-технічної освіти України - 2015».

Досягнення Нововолинського ВПУ у 2013-2014 н.р.

Переможець 10-го ювілейного Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» в номінації «Роботи та послуги».

Лауреат І ступеня V Національної виставки-презентації «Інноватика в сучасній освіті» в номінації «Інновації у професійно-технічній освіті – шлях до забезпечення ринку праці кваліфікованими кадрами».

Досягнення Нововолинського ВПУ у 2012-2013 н.р.

Результативність роботи педагогічного та учнівського колективу

  • І місце на обласному конкурсі професійно-технічний навчальний заклад 2012 року

  • І місце на обласній виставці-ярмарку товарів, виготовлених у навчальних закладах профтехосвіти

Обласні олімпіади з предметів професійно-теоретичної підготовки

  • І місце з професії маляр – Мельничук Андрій (група № 22)

  • ІІ місце з професії кухар – Музичук Оксана (група № 43)

  • ІІІ місце з професії штукатур – Лех Андрій (група № 21)

Досягнення педагогічних працівників

  • ІІ місце в конкурсі фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання з професії кравець (С.Г. Штенько)

  • ІІІ місце в обласному огляді-конкурсі малярних майстерень (Н.І. Варчук)

  • ІІ місце  в конкурсі на кращий навчальний фільм з професії кондитер (О.П. Лучинець, С.Г. Дребота)

  • ІІ місце в обласному конкурсі методичних розробок уроку професійного навчання з будівельних професій (Л.М. Лавренюк)

Конкурси фахової майстерності серед учнів

  • І місце в обласному конкурсі фахової майстерності серед учнів з професії офіціант (Катеринець Світлана)
Золота медаль на IV Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2013» у номінації «Міжнародна співпраця в галузі освіти».

Перемога у номінації вироби народних художніх промислів Всеукраїнського конкурсу якості продукції 2012 року «100 кращих товарів України».

Золота медаль на IV Національній виставці-презентації 2012 року «Інноватика в сучасній освіті» у номінації «Інновації у розвитку міжнародної співпраці в освітній галузі».

Срібна медаль на Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2012» у номінації «Соціальне партнерство у контексті розвитку сучасного навчального закладу: професійно-технічної та загальної середньої освіти».

І місце обласного огляду-конкурсу «Професійно-технічний навчальний заклад 2012 року».

Перемога на Всеукраїнському конкурсі якості продукції в 2011 році «100 кращих товарів України» у номінації «Кейтеринг».

Золота медаль на ІІІ Всеукраїнській виставці 2011 року «Інноватика в сучасній освіті» у номінації «Інновації у використанні інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі».

Нововолинське ВПУ – переможець Міжнародного конкурсу «Сучасні навчальні заклади – 2011» та Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» 2010

Читати далі

2008 рік – Нововолинське ВПУ лауреат Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України» у номінації «Роботи або послуги, які виконуються або надаються у побутовій та виробничій сферах» за спеціальні форми обслуговування в навчально-виробничий дільниці кафе «Орхідея»
2009 рік - Нововолинське ВПУ лауреат Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України» у номінації «Роботи або послуги, які виконуються або надаються у побутовій та виробничій сферах» за вишивку
2010 рік - Нововолинське ВПУ нагороджено срібною медаллю на Міжнародній виставці «Сучасні навчальні заклади» у номінації «Розробка та впровадження інноваційних технологій навчання у професійно-технічному навчальному закладі»
2010 рік - Нововолинське ВПУ нагороджено срібною медаллю на Міжнародній виставці «Інноватика в освіті України» у номінації «Інновації у співпраці підприємств з установами освіти»
2010 рік – Нововолинське ВПУ переможець Національної виставки Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) - «100 кращих товарів України» в рамках заходів з відзначення Європейського тижня якості в Україні у номінації «Послуги з виготовлення кондитерських виробів для урочистих подій»
2011 рік - Нововолинське ВПУ переможець (нагороджено золотою медаллю) на Міжнародній виставці «Сучасні навчальні заклади - 2011» у номінації «Співпраця професійно-технічних навчальних закладів з виробництвом»
          Нововолинське вище професійне училище є учасником Інтернет-проекту «Золота еліта України» http://volin.ukrgold.net/ukr/enterprises/6629/1797 та «Золота еліта СНД» http://www.goldenunion.net/