Борись за свою країну

Демчук Вадим Володимирович

Сержант 80-ї аеромобільної десантної бригади Вадим Демчук народився 1975 року в місті Нововолинську. Після закінчення загальноосвітньої школи №8, він вступив у професійне училище №1, де здобув кваліфікацію машиніст електровоза. По закінченню навчання служив в армії в роті спеціального призначення національної гвардії України. 16 серпня 2014 року під час першої хвилі мобілізації був призваний до Збройних сил України.

Демчук Вадим

4 місяці проходив підготовку на Яворівському полігоні. 9 листопада 2014 року військовослужбовців було переведено в м. Костянтинівку Донецької області для участі в антитерористичній операції. У січні 2015року 7-ма рота батальйону, в якому служив Вадим, опинилася в повному оточені в районі Донецького аеропорту , тоді спливали їхні останні сили у протистоянні ворогу. Вадим разом із 22-ма десантниками добровільно, з боєм, прорвалися до своїх побратимів на допомогу.

Командир відділення сержант Демчук Вадим разом із своїми бойовими товаришами в повному оточенні, протягом 7-ми днів, тримав оборону аеропорту. Тривала оборона до 20-го січня 2015 року. В цей день було підірвано увесь новий термінал, більшості українським захисникам не вдалось вижити.

Ідентифікували загиблого воїна за ДНК. У віторок, 7-го липня, при сприянні нововолинської міськї влади тіло загиблого дісталося дому. 8-го червня з усіма почестями героя, «кіборга», нововолинця провели в останню путь.