Борись за свою країну

«А ЯКЩО З ВІЙНОЮ — ТОДІ НАЧУВАЙТЕСЬ!»

Пісня «Браття українці» київського гурту «Шабля» стала офіційним гімном АТО

Вова Гейзер

Лідер колективу Вова Гейзер (Володимир Ейгензеер) отримав підтвердження цього статусу пісні від заступника глави Адміністрації Президента Ростислава Павленка. Композиція дуже сподобалась ветеранам і учасникам війни на Сході, а як стройову її вже використовують кілька бойових підрозділів Національної гвардії та Збройних сил.

«Браття українці» була написана незадовго до початку бойових дій на Донбасі. Для мене ця пісня стала пророчою, а відтепер вона офіційно визнана Гімном АТО. Однак зверніть увагу, у ній є такі рядки: «З нами свята віра, з нами Бог і правда, і ми проти того, щоб брат ішов на брата. А якщо з війною — тоді начувайтесь, нас ніщо не зупинить. Слава Україні!» Ми підкреслюємо: Україна не хоче війни, проте ми до останнього будемо захищати свої кордони, свою Незалежність, честь та гідність українського народу», — говорить Вова Гейзер.

Гурт «Шабля Life» (така перша назва «Шаблі») був створений восени 2013 року, але вже 5 грудня 2013–го до них прийшла всенародна слава, коли вони на революційному Майдані у присутності понад 50 тисяч протестувальників виконали композицію «Україно, вставай!» У квітні 2014–го мобільні оператори «Київ Стар» та «МТС» розмістили у вигляді рінгтону пісню «Браття українці», яка миттєво розлетілася країною.

Гурт «Шабля» — багатонаціональний, в ньому є українці, німці, євреї, інгуші та росіяни, і музика цього колективу також багатонаціональна. Але є одне але. «Я хотів би думати, говорити, а тим паче співати про щось світле і веселе. Проте коли якісь, вибачте на слові, виродки вбивають людей, розриваючи мою країну на шматки, ми всі, хто вважає Україну своєю Батьківщиною, маємо робити все можливе, щоб вплинути на ситуацію заради нашого майбутнього», — закликає лідер музичних козаків із шаблями Вова Гейзер.

Пропонуємо вам текст і акорди пісні «Браття українці»

Джерело: http://www.volyn.com.ua/