Виховна робота

Вечір знайомств

Роки навчання, коли пощастило жити в гуртожитку, найкращі у житті кожної людини, яка робить перші самостійні кроки. Ці роки присвячені пошукам істини, коханню, творчості, прагненню досконалості, неповторної миті становлення особистості. Але перші дні навчання це ностальгія за рідною домівкою, друзями, батьками. І щоб допомогти адаптуватись до змін, щорічно у вересні ми проводимо вечір «Давайте познайомимось», на якому в свою сім’ю приймаємо першокурсників.

Такі вечори у нас проходять дуже цікаво. Старшокурсники Романюк Микола, Король Роман, Кушинська Марія підготували конкурси, за допомогою яких можна було краще вивчити учнів, які будуть мешкати у гуртожитку.

Під час розваг, веселої вікторини команди «першачків» завзято змагались, допомагали один одному. Переможці отримали солоди призи.

На святі лунали запальні пісні у виконанні Рудик Юліани (41гр) і Савоник Яни(40гр). Затамувавши подих всі слухали зворушливий авторський вірш Савицької Наталі (53 гр.), який нікого не залишив байдужим. Але ніщо так не об’єднує людей як спільна пісня, то ж наостанок всі разом заспівали пісню «Воини света, воини добра», яка згуртувала і перший і другій і третій курси.

Традиційно свято закінчилось веселою дискотекою.