КАЛЕЙДОСКОП ПОДІЙ

День знань

Першого вересня розпочав свій хід до нових звершень новий навчальний рік. Свято Першого дзвоника у Нововолинському вищому професійному училищі розпочалось із поповнення першокурсниками училищної родини. Хвилиною мовчання вшанували загиблих воїнів АТО та поклали квіти до меморіального знаку загиблих героїв.

Зі святом присутніх привітала директор училища Валентина Іванівна Приступа запевнивши, що педагогічний колектив докладе максимум зусиль за для реалізації майбутніх планів молоді щодо здобуття професії та забезпечення умов для їх особистого й творчого розвитку.

До привітань долучились гості. Головний інженер ПАТ «Нововолинська швейна фабрика» Тетяна Михайлівна Ющук зичили наснаги та терпіння у навчанні, побажала цікавого та насиченого життя в стінах училища. Успіхів у навчанні учням та професійних здобутків педагогам побажав технічний директор ДП «Волиньвугілля» Богдан Федір Григорович. Технічний інспектор Волинського теркому Марценюк Віктор Степанович наголосив на важливості здобуття професійних знань та вмінь.

Декан Нововолинського деканату отець Стефан Фульмес благословив першокурсників на новий етап їхнього життя.

Класними керівниками в групах проведено перший урок під назвою «Європа – цивілізаційний вибір України».