КАЛЕЙДОСКОП ПОДІЙ

Обласне свято професійно-технічної освіти

25 травня на головній площі обласного центру відбулось свято профтехосвіти. На виставці-ярмарку, яка розгорнулась у рамках Свята, ПТНЗ Волині представили продукцію виробничого навчання, презентували професійні вміння та результати позаурочної діяльності. Око відвідувачів радували різноманітні вишиті вироби, твори декоративно-ужиткового мистецтва, кулінарні та кондитерські шедеври.

Нововолинське вище професійне училище помітно виділялось асортиментом вишиванок і швейних виробів, продукції професій ресторанного господарства, виробами гуртків технічної та художньої творчості.

На Святі виступили яскраві колективи художньої самодіяльності навчальних закладів.

Традиційно, цей день став підсумком роботи професійної освіти за навчальний рік, за результатами огляду виставки-ярмаку учні та педагоги Нововолинського ВПУ отримали І місце та цінний подарунок – ноутбук. Також, було підведено підсумки роботи з художньо-естетичного виховання молоді серед професійно-технічних навчальних закладів, за якими училище посіло ІІ місце в області.

Отож, вітаймо весь колектив Нововолинського ВПУ з черговим визнанням та бажаймо наснаги до подальшої плідної праці та професійних звершень!