Виховна робота

Талант – 2017

Не варто доводити, що кожна нація сильна своїми талантами. А талант завжди родом з дитинства. Кажуть, що кожна людина народжується із зерном в руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. У нашому гуртожитку проживає талановита молодь, яка вплете у національний вінок цвіт свого таланту.

Велика сила – колектив, який підтримає, допоможе, подарує радість спілкування і впевненість в своїх силах. Учні Нововолинського ВПУ живуть цікавим, насиченим життям. Головне те, що кожен з них, збагачуючи свій духовний світ, збагачує тим самим інших.

У травні ми традиційно проводимо святковий концерт «Наші таланти». Його учасникам підвладні не тільки вершини науки. Вони гідно прояв-ляють себе і в підкоренні інших висот: Володимир Нестерук (44 гр.) вміє як ніхто говорити скоромовками, його одногрупниці - Оксана Ящук, Дарія Кобак, Світлана Зінчук, Христина Бернадська, Василина Рибчук, Інна Бурлачук так заспівають «Смуглянку», що мимоволі пісню підхвачує весь зал. Зворушливо для всіх присутніх заспівала пісню «Повертайся живим» Богдана Пельц (44 гр.).

А хлопці, які відвідують гурток рукопашного бою, тренажерний зал, самовдосконалюються, об’єднались у спортивну групу «Брати–козаки» і показали свою спритність, силу, мужність і сміливість чим викликали справжнє захоплення всіх присутніх у залі. Старшими в цій групі є Сергій Фісаюк» (група №22) і Олександр Шульженко (група №11), не відстають від них і молодші – Володимир Нестерук та Руслан Ворона з групи №44. Організували концерт і провели Дмитро Волошинський (група №45) і Ангеліна Бокум (група №46)

Свято традиційно закінчилось веселою дискотекою.