Виховна робота

Чорнобиль - наша печаль і скорбота

26 квітня 1986 року – одна з тих дат в історії України і всього світу, яку називають «чорною». У цей день небо над квітучим і спокійним Поліссям покрилося зловісною хмарою радіаційного диму. Сталася одна із найстрашніших за своїми наслідками техногенно-екологічна катастрофа, яка відізвалася численними проблемами у багатьох країнах світу. Тому і називають вибух на Чорнобильській атомній станції катастрофою планетарного масштабу.

З нагоди 31-ї річниці Чорнобильської трагедії викладач екології Левчук Любов Василівна провела урок-реквієм "Чорнобиль - наша печаль і скорбота".

Захід проводився з метою осмислити та усвідомити масштаби наслідків трагічних подій, розбудити почуття відповідальності перед наступним поколінням за згубний вплив людини на природу, виховувати глибоку повагу до людей, які віддали своє життя в ім'я майбутнього життя людства, прищеплювати любов до рідного краю.

Під час проведення заходу використано статистичні дані про нас-лідки Чорнобильської аварії. Чи можна оцінити збиток, нанесений аварією, нашій планеті, екосистемі району аварії? Безкраї простори колись родючої землі тепер порожні, забруднені, мертві… Ліс, вода, земля - усе зробилося на довгі десятиліття непридатним до нормальної життєдіяльності. У районах уражених радіацією були зафіксовані випадки мутацій тварин і рослин.

Чорнобиль – це важка спадщина для майбутніх поколінь.