Виховна робота

Допомога ветерану

На думку учнів групи №33, що навчаються за професією слюсар з ремонту автомобіля, гуманність — це здатність однієї людини ставитися по-людськи до іншої. Ця здатність виявляється багато в чому, наприклад, у чуйності, повазі, любові до інших, умінні співпереживати їм, прощати їхні людські недоліки й вади. До переліку цих виявів беззастережно може бути віднесена й благодійність, адже безсумнівним можна вважати те, що гуманній людині конче має бути притаманна здатність робити добро іншим, яку й називають благодійністю

Проявивши ініціативу, хлопці надали допомогу ветерану праці Цимко Петру Григоровичу, який трудився понад 30 років майстром виробничого навчання на гірничих групах в Нововолинському вищому професійному училищі. Учні облагородили дачну ділянку, привівши її до ладу після зими, перекопали та допомогли засадити.

Ветеран дуже дякував, та був вражений, що підростаюче покоління готове прийти на допомогу, та найголовніше, пам’ятає та цінує його працю, яка була покладена на виховання та навчання таких же, як вони зараз – молодих хлопців.