КАЛЕЙДОСКОП ПОДІЙ

Засідання обласної секції педагогічних працівників будівельних професій

У формі семінару-практикуму, присвяченого інноваційним підходам до формування професійної компетентності робітників будівельних професій, пройшло засідання обласної секції у Нововолинському вищому професійному училищі 11 квітня 2017 року.

Педагоги будівельного напряму поділились досвідом впровадження сучасних форм і методів навчання кваліфікованих робітників, обговорили сьогоденні проблеми та перспективи професійної підготовки в області.

На семінарі також виступили: психолог Нововолинського ВПУ Тетяна Струк із практичними рекомендаціями щодо підтримки професійного іміджу педагога та методист училища Світлана Войтович з питанням вдосконалення навчально-виробничого процесу шляхом інноваційної діяльності майстра виробничого навчання.

Практичну частину семінару було проведено у формі майстер-класу на тему «Оздоблення поверхонь килимовою мозаїкою як вид сучасних технологій опоряджувальних робіт», який провела Лариса Лавренюк - майстер виробничого навчання Нововолинського ВПУ. Вона продемонструвала зразки різних видів мозаїчного матеріалу, пояснила їх характеристики, особливості роботи та продемонструвала прийоми настилання килимової керамічної мозаїки.

Керівник семінару методист Навчально-методичного центру професійної освіти Едуард Старчевський зазначив, що інноваційні технології в ПТНЗ – це інвестування у майбутнє професійної освіти. Крім того, він відмітив практичну значущість проведення майстер-класів як однієї з форм обміну практичним досвідом роботи.

По завершенні семінару-практикуму його учасники оглянули матеріально-технічну базу будівельних професій навчального закладу.