КАЛЕЙДОСКОП ПОДІЙ

День відкритих дверей у Нововолинському ВПУ

Пройде зовсім небагато часу і учням 9-11 класу доведеться вибирати свій шлях у житті.

Цей шлях починається з перехрестя, від якого розходяться не 3, як в казці, а 50 тис. доріг – саме стільки зараз існує професій. І дуже важливо не помилитися у виборі шляху. Адже від цього вибору залежить дуже багато: і матеріальний достаток, і коло спілкування, і інтереси, і щастя в житті. Недарма кажуть, що обираючи професію, людина вибирає свою долю.

Традиційно, 16 березня у Нововолинському ВПУ проведено День відкритих дверей. Гостями училища стали учні 9-х та 11- класів шкіл м.Нововолинська, селища Благодатного, навколишніх сіл, Волинської та сусідніх областей, їх батьки. Актова зала була переповненою і ледь вмістила усіх бажаючих.

Під час офіційної частини зустрічі гостям провели екскурсію навчальними кабінетами, майстернями та лабораторіями. Діти поспілкувалися з адміністрацією, викладачами та майстрами виробничого навчання, отримали інформацію про умови вступу від відповідального секретаря приймальної комісії, ознайомились з організацією навчального процесу, структурою, умовами навчання та відпочинку учнів в училищі. На всі питання кожен абітурієнт отримав детальну відповідь.

З цікавістю спостерігали абітурієнти за майстер-класами, які продемонстрували учні училища. Ознайомились гості з виставкою виробів, виготовлених учнями на уроках виробничого навчання. Яскравими барвами радували око присутніх вишиванки, рушники, скатертини, серветки, ляльки-мотанки тощо. Посмакувала солодка випічка. Із задоволенням придбали бажаючі продукцію за здешевленими цінами.

Справжнім оздобленням заходу стала цікава концертна програма на тему „Україно моя, ти одна, як життя”, підготовлена учнівським та педагогічним колективами училища. Майстерність виконання, високий патріотизм номерів художньої самодіяльності оцінила методист Волинського державного центру естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів Малець Ірина Петрівна.

В рамках Дня відкритих дверей було проведено товаристські зустрічі з волейболу між господарями закладу та командами шкіл №5 м.Нововолинська та ЗОШ І-ІІІ ст. с.Поромів. Із захопленням спостерігали присутні за показовими виступами вихованців гуртка з рукопашного бою.

Від зустрічі задоволення отримали всі. В першу чергу, абітурієнти — вони мали змогу поспілкуватися з нашими учнями і отримати відповіді на поставлені питання. А Нововолинське вище професійне училище – надію, що їхні майбутні абітурієнти будуть найкращі.