КАЛЕЙДОСКОП ПОДІЙ

Тиждень природничо-математичних дисциплін

Із 27 лютого по 03 березня в училищі проходив тиждень природничо-математичних дисциплін.

З метою вивчення методичної проблеми комісії, викладач фізики О.Стадник та Г.Панас провели турнір «Фізико-математичне олів’є». У змаганні брали участь учні двох команд , а саме група №33 «Електрони» та група №44 «Атоми». В ігровій формі учні розкрили зв'язок фізики і математики та їхню значимість в житті і побуті. Найкращі результати у турнірі продемонстрували учні групи №33, друге місце посіли учні групи №44. Переможці смакували солодощі, для кращого розвитку пам’яті та уваги.

Цікавим та захоплюючим стало засідання гуртка «Пошук» під керівництвом О.Пик, де розглянули найменші країни світу, тобто країни-карлики.

А у рамках позаурочної роботи Л. Левчук провела захід на екологічну тематику «Збережемо нашу Землю блакитною і зеленою».
Джерела техногенного забруднення та природоохоронні напрями досліджували учасники позаурочного заходу. У кінці заходу провели тестування, де учні продемонстрували вміння спостерігати, порівнювати, аналізувати та бажання берегти й охороняти навколишнє середовище.

Під керівництвом Н.Рощиної та С.Скрипника між учнями училища провели олімпіаду з комп’ютерної графіки. Учні продемонстрували хороші результати, особливо група №33. Переможці продовжать змагання на рівні області.