КАЛЕЙДОСКОП ПОДІЙ

Вдосконалення системи професійної підготовки

Із 28 лютого по 2 березня в Нововолинському вищому професійному училищі у рамках проекту «Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону» проходив семінар для майстрів виробничого навчання з професії «Офіціант, бармен».

Проект виконується в рамках Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» Управлінням освіти та науки Рівненської обласної державної адміністрації у партнерстві з Управлінням освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації та Волинським ресурсним центром.

Програма триденного семінару включала практичні заняття з вдосконалення програм виробничого навчання, матеріально-технічного забезпечення; розроблення електронних засобів навчання та підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Учасниками семінару стали майстри виробничого навчання з Рівненської та Волинської областей, представники Навчально-методичних центрів професійно-технічної освіти та Волинського управління освіти, науки та молоді. На запрошення директора училища в семінарі взяли участь партнери Нововолинського ВПУ – педагоги з Комплексу Шкіл Гастрономічних і Готельних справ ім. К.А. Яворського м. Хелм, Республіка Польща.

У ході семінару педагоги училища, що приймало гостей, презентували систему навчально-виховної роботи, професійно-практичної підготовки, матеріально-технічну базу навчального закладу, навчально-виробничої дільниці кафе «Орхідея» та провели майстер класи професійної майстерності. Колеги з Польщі представили власну підготовку з професії, долучились до проведення майстер-класу з приготування напоїв, складання серветок.

Робота семінару завершилась визначенням дій кожного учасника по удосконаленню навальних програм та матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів. Педагогічні працівники набули досвіду сучасних підходів до організації навчально-виробничого процесу, отримали Сертифікати.