Учнівське самоврядування

День закоханих

14 лютого, ми святкували в гуртожитку одне з найбільш чудових свят. Причому святкують його у всьому світі, у багатьох країнах. Адже День Святого Валентина - свято закоханих, свято кохання, а любов існує скрізь і всюди, в найвіддаленіших куточках земної кулі.

У нашому святі виявили бажання брати участь п’ятеро дівчат і п’ятеро юнаків, а саме Бокум Ангеліна (46 гр.), Маєвська Мирослава (4гр.), Бобко Тетяна (50гр.), Рибчук Василина (44гр.), Мась Андрій (31гр.), Гуменчук Микола(45гр.), Волошинський Дмитро (46гр.), Гарах Максим (21гр.), Мартинюк Валерій(11гр.). Підготували і провели святкову програму Нестерук Володимир (44гр.), Стець Світлана (43гр.) та Веремчук Анастасія (47гр.).

А святковий сюрприз, міні шоу для закоханих, що підготували старшокурсники Фісаюк Сергій (22гр.), Шульженко Олександр (11гр.) та Мартинюк Валерій(11гр.) вразив і захопив всіх присутніх у залі.

За підсумками конкурсів шановане журі вихователі Мельник Н.І. та Селещук Г.В. визначили ідеальну пару – Ангеліну Бокум і Валерія Мартинюка.

Всі учасники дійства отримали солодкі призи. За традицією вечір закінчився веселою дискотекою.