Виховна робота

Засідання клубу «За здоровий спосіб життя»

Профілактика грипу та кишкових інфекцій

07 лютого в гуртожитку Нововолинського ВПУ медична сестра Швайковська Марія провела зустріч з профілактики грипу та кишкових інфекцій.

Грип – це гостра вірусна інфекційна хвороба з періодичним епідемічними навіть пандемічним поширенням. Під час бесіди учні діз-налися чим він характеризується, симптоми, що схожі з іншими гострими респіраторними вірусними інфекціями (ГРВІ), але грип за своїми наслідками є набагато небезпечним. Тому перші ж ознаки ураження респіраторної системи вимагають особливої уваги через те, що потрібно виявити саме грип. Найчастішим ускладненням якого є набряк легень, набухання головного мозку, що можуть призвести до смерті хворого. Серцева недостатність, нерідкими ускладненнями є приєднання бактеріальної інфекції у вигляді бронхіту або пневмонії.

Цікавою для учнів виявилася інформація про кишкову інфекцію, яку передають мікроорганізми, в основному через брудні руки. Головними симптомами є підвищення температури тіла, ознаки інтоксикації та порушення з боку шлунково-кишкового тракту. Медикаментозне лікування і дієта є обов’язковими при цих видах інфекції.

На завершення медична сестра наголосила про шкідливість та наслідки самолікування!