Виховна робота

Турнір з волейболу пам’яті Ю.М. Лелюкова

29 листопада 1983 року загинув Юрій Миколайович Лелюков, старший лейтенант запасу, викладач начальної військової підготовки школи №2 села Іваничі Волинської області. Він закрив собою приведену під час уроку в дію бойову гранату, що опинилася споміж отриманого з воєнкомату навчального матеріалу, і цим врятував життя 26-ти учням.

3-го грудня на спортивній базі Нововолинського ВПУ пройшов турнір з волейболу пам’яті подвигу викладача військової підготовки Іваничівської школи Ю.М. Лелюкова.

У турнірі прийняли участь команди м.Сокаль Львівської обл., м.Горохів, смт.Іваничі, м.Нововолинська та команда НВПУ. У фіналі зустрілися команди м.Сокаль та м.Горохів, де переможцем турніру стала збірна м.Сокаль. За третє місце боролися команда м.Нововолинськ (у складі якої були працівники НВПУ) та смт.Іваничі. В запеклій боротьбі перемогу святкувала команда м.Нововолинськ.

Призери змагань були нагородженні кубком, грамотами та медалями відповідного ступеня завідуючим сектором з питань фізичної культури та спорту Іваничівської райдержадміністрації Семерей А.І.