Виховна робота

Вони загинули, щоб ми жили

Турнір рукопашного бою, присвячений випускникам Нововолинського ВПУ котрі загинули в зоні АТО захищаючи незалежність України

Загиблі українці, випускники Нововолинського вищого професійного училища – не жертви, а воїни, що стали для свого народу бойовим знаменом сучасної історії. Ці події змінили не тільки Україну, не тільки кожного з нас, вони змінили весь світ. Поминаючи їхні душі, нам необхідно брати за взірець їхнє самовіддане служіння в ім’я Вітчизни!

30 грудня 2016 року в спортивній залі поліції м.Нововолинська пройшов турнір з рукопашного бою серед команд дитячої юнацької спортивної школи, секції рукопашного бою Нововолинського вищого професійного училища, ГО “Сила гарту” – араши-карате, на честь семи випускників Нововолинського ВПУ, які загинули на території проведення антитерористичної операції, захищаючи честь українського народу та цілісність України.

Їхні імена завжди будуть в нашій пам’яті: Кантор Ігор Володимирович, Бугайчук Сергій Анатолійович, Демчук Вадим Володимирович, Комаристий Андрій Валерійович, Касьян Василь Васильович, Мороз Петро Іванович, Смирнов Олександр Сергійович.

Змагання відбулися вперше – з ініціативи керівника спортивної секції з рукопашного бою Щепяка Ореста. Училищна команда, у складі 6 учнів, достойно виступили на змаганнях, посівши ІІ місце у двох вагових категоріях.

Вітаємо призерів Головатюка Богдана та Нестерука Володимира.