Учнівське самоврядування

Вечір відпочинку «Новорічна казка»

Напередодні Новорічних свят актив нашого гуртожитку організував вечір відпочинку «Новорічна казка». Учні власноруч прикрасили ялиночку аби надати нашому гуртожитку святкової атмосфери. Не забули вони і наших воїнів-захисників, які зараз воюють на сході за нашу Україну. Наш студент Фісаюк Сергій заспівав зворушливу пісню «Лист до Коханої», а Нестерук Ірина розповіла вірш в пам'ять про полеглих на полі бою захисників.

Непомітно на свято завітав Дідусь Мороз (Сватко Любомир 20гр) зі своєю внучкою Снігуронькою (Бокум Ангеліна 46гр). Мандрував він лісами, поспішав він сніговими полями хурделицями-заметілями, аби з Новим роком привітати щастя, радості побажати й подарунки дарувати… І все було б добре якби не лісова нечисть: Баба яга (Гелим Анна 46гр), Чахлик невмирущий (Нестерук Володимир 44гр), Кікимора болотна (Генс Віка 46гр), Дочка Баби яги (Силка Ірина 46гр), лісове Страховидло (Вінгловський Шурік 40гр), які хотіли вкрасти подарунки у наших студентів. Але їм це не вдалося тільки, вся ця казкова компанія дуже всіх повеселила.

Новорічне дійство організували: Нестерук Ірина 40гр, Бездітна Юля 51гр, Фісаюк Сергій гр22. Конкурси, танці, загадки, - свято було дуже цікавим, пізнавальним та неймовірно веселим. Учасники вечора були нагороджені солодкими призами. І закінчилось наше дійство традиційною дискотекою.

З наступаючим Новим 2017роком!