Учнівське самоврядування

Засідання учнівського комітету

Наш час потребує лідерів нової формації. Людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно. Ось чому необхідні пошук і підтримка учнівської молоді, чиї особистісні переконання спрямованні на активну участь у громадському житті країни, міста, училища. Тому в нашому навчальному закладі активно діє учнівський комітет.

Так, 22 грудня відбулися збори членів учнівського самоврядування. Кутасевич Юліана розповіла про візит в сиротинець, про веселе та корисне дозвілля, поділилася емоціями, що відчули.

Кожен з 7 центрів самоврядування звітував про пророблену роботу в І семестрі навчального року, намітили плани на ІІ. Присутні висловлювали свої побажання, щодо активного проведення дозвілля в училищі. Надійшли ідеї, щодо благоустрою території, проведення святкових ярмарок, концертів та спортивних змагань, виставок тощо.

Метою роботи учнівського самоврядування є виховувати в учнів активну життєву позицію, згуртування молоді на корисні, добрі справи, виховувати в них кращі риси громадянина України, підготувати до дієвої участі в демократичному управлінні суспільством, захищати їх права, інтереси, робити життя учнів насиченим і цікавим. Тому адміністрація училища підтримує усі ідеї та починання юних лідерів.