Учнівське самоврядування

Міжнародний День людей з інвалідністю

Від того, як суспільство ставиться до людей, кому з тих чи інших причин важко або не можливо самостійно подбати про себе залежить рівень цивілізованості цього суспільства.
За даними проекту DilovaMova.com, на своїй 47-й сесії у 1992-му році Генеральна Асамблея ООН в спеціальній резолюції № A/RES/47/3 проголосила щорічну подію всесвітнього масштабу – 3-е грудня стало датою Міжнародного дня людей з інвалідністю. Заходи, до яких в цей День закликає всі країни міжнародна організація, повинні бути спрямовані на інтеграцію людей з інвалідністю у життя нашого суспільства.

У цей День ми приєднуємося до цієї міжнародної ініціативи і бажаємо всім, хто не байдужий цій проблемі, сил і здоров’я, засобів і успіху. Захищаючи гідність людей з інвалідністю ми захищаємо своє людське обличчя.

До Міжнародного Дня людей з інвалідністю в училищі проведено інформаційні та виховні години, випущено газету, інформаційний листок.

Волонтери групи №32, учнівське самоврядування надали допомогу місцевій громадській організації інвалідів «Довіра» м.Нововолинська, розчистивши сніг на під’їзді до будинку, де розміщена організація.