Виховна робота

Нововолинському ВПУ - 63

Сьогодні, 28 листопада у нас свято. Нововолинське вище професійне училище відзначає 63-тю річницю від дня заснування. Училище створено на підставі наказу начальника Житомирського міжобласного управління профтехосвіти від 28 листопада 1953 року №370 як гірничо-промислова школа з контингентом учнів у 200 чоловік.

У 1997 році наказом Міністерства освіти від 4 червня №177 в місті Нововолинську проведена реорганізація ПТУ №1 та ПТУ №13, на базі яких створено ПТУ №1, якому 7 квітня 2003 року присвоєно статус вищого професійного училища.

За довгі та плідні роки існування навчальний заклад випустив у доросле життя більше 50 тисяч високо кваліфікованих робітників для гірничої, будівельної, харчової та легкої промисловості міста, області та регіону. Створено сучасну матеріально-технічну базу: кабінети, лабораторії, виробничі майстерні, полігони, навчально-виробнича дільниця кафе «Орхідея».

До 30% випускників після закінчення нашого училища продовжують навчання у вищих навчальних закладах, що свідчить про високу майстерність педагогічного колективу.

Училище тісно співпрацює з вищими навчальними закладами, зокрема Дніпропетровським національним гірничим університетом, Конотопським індустріально-педагогічним технікумом, Володимир-Волинським та Луцьким вищими професійними училищами.

Наші учні є призерами республіканських, обласних конкурсів професійної майстерності, обласних олімпіад з навчальних предметів, постійні переможці обласних конкурсів художньої самодіяльності та учасники міжнародних конкурсів технічної творчості.

З нагоди свята в училищі проведено інформаційну годину, під час якої учнів І курсу ознайомили з історією училища. Увазі дітей запропоновано переглядвідеофільму «Нововолинське ВПУ»

Побажаємо нашому навчальному закладу подальшого розквіту та нових звершень, педагогам плідної праці та здійснення творчих ідей, а учням – цікавого навчання, здійснення заповітних мрій. Нехай кожен день вашого життя проходить в любові та радості, а хороший настрій та енергія стануть запорукою успішного здобуття обраної вами професії.