Виховна робота

Жити в світі де є ВІЛ/СНІД

Здоровий спосіб життя та зміцнення здоров’я – головна складова на шляху покращення якості життя. Щороку, починаючи з 1988 року, 1 грудня громадськість планети відзначає Всесвітній День солідарності з ВІЛ-інфікованими.

25 листопада класний керівник групи №43 Галина Іванівна Ненько провела виховний захід, на якому розглядалася важливість безпечної поведінки та толерантне ставлення до ВІЛ-позитивних людей.

Мета заходу – застерегти та проінформувати, привернути увагу до проблеми ВІЛ/СНІДу, яка за своєю руйнівною силою не має собі рівних, крім того, виразити солідарність із людьми, яких торкнулась епідемія.

Розпочався захід з розповіді про історію хвороби та причин її появи. Було показано відео-фільм про вплив вірусу на організм людини та методи впливу на неї. Учні підготували інформацію про міфи, які існують навколо даної проблеми.

Після отриманої інформації учні мали можливість закріпити знання проходженням бліц-тесту та самостійно перевірити, виявити помилки. На завершення присутні отримали пам’ятки, на яких схематично зображено шляхи передачі вірусу та алгоритм дій у разі виникнення непередбачуваної ситуації.

Педагог наголошувала про важливість бережливого ставлення до власного здоров’я, не спокушати долю та з розумінням ставитися до ВІЛ-позитивних людей.

Учням сподобався виховний захід, дізналися багато нового про «чуму» XX-XXIст. По завершенні захоплено ділилися враженнями.