Виховна робота

День Студента

Ми, студенти, живемо безтурботним, звичайним життям. Всі проблеми за нас вирішують батьки. А нам залишаються, VK, інстаграм, вайбер, часом уроки… і дискотеки. На цьому тижні у гуртожитку ми святкували День Студента, яке організувала Тетяна Бобко.

17 листопада має особливе значення для студентів всього світу, адже це- Міжнародний день студента. Це свято зближує та об’єднує молодь усього світу, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів. Сергій Фісаюк заспівав пісню «Ти мені пробач», яка об’єднала весь зал у єдиному патріотичному пориві.

Ведучі свята Діма Волошинський і Таня Бобко продовжили вечір традиційною у День студента сценкою «Знімається кіно»,де вимогливий режисер у виконанні Івана Головченка, на цей раз знімав три дублі про студента Максимку(Гарах Максим)і його сувору маму(Маша Кушинська). Максимко і вірші про стипендію читав, і біт-бокс виконував - одним словом перевершив сам себе. Ціле свято супроводжував енергійний та грайливий мім в якому важко було впізнати Віталія Гоца.

І традиційно наш вечір завершився веселою дискотекою.