Виховна робота

Презентація книги «Незламні герої»

16 листопада в Нововолинської центральної міської бібліотеки відбулася презентація книги «Незламні герої» – незакінчений літопис про колишніх випускників Харківського інституту танкових військ, нині факультету військової підготовки імені Верховної Ради України Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», які виконують (чи виконували) військовий обов’язок у зоні АТО і нагороджені державними нагородами.

На заході були присутні учні групи № 21 нашого училища.

В книзі розповідається про 10-х курсантів (і двоє з них – волиняни). А саме: генерал-майор Андрій Трохимович Ковальчук і майор Леонід Олександрович Полінкевич.

Учасники презентації переглянули відео «Незламні! Нескорені! Справжні!» (опубліковане військовим телебаченням України), сюжет журналістів експресо.tv про безстрашного кіборга майора Євгена Межевікіна, документальний фільм «Танчики» про Народного героя України капітана Олександра Лавренка та хвилиною мовчання вшанували загиблих.

Спогадами про брата поділилася рідна сестра Світлана Полінкевич і двоюрідна сестра Леоніда Яна Філіпчук, а також Олександр Кондисюк – голова Нововолинської спілки ветеранів АТО, який служив з Леонідом Полінкевичем у військовій частині Володимира-Волинського.