КАЛЕЙДОСКОП ПОДІЙ

Всеукраїнський конкурс «WorldSkills Ukrain»

31 жовтня – 2 листопада 2016 року вперше відбувся Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WorldSkills Ukrain». У професійних змаганнях взяли участь 150 учасників з 25 регіонів країни.

Регіональну команду Волині склали лідер, експерти та учасники за 9 професійними компетенціями з 5 навчальних закладів області.

За компетенцією «Ресторанний сервіс» волинську команду представила учениця Нововолинського ВПУ Наталія Шворак та експерт – майстер виробничого навчання Оксана Легун.

Ресторанний сервіс вимагає глибоких знань інтернаціональної кухні, напоїв і послуг бару. Офіціант є найбільш важливою особою в обслуговуванні гостей. Тому йому необхідно знати всі правила обслуговування і знати особливості приготування спеціальних страв та напоїв як за столом так і в барі. Вміти сервірувати столи на різні тематики, обслуговувати клієнтів ресторану, подавати страви і напої. Основні вимоги – це майстерність і винахідливість, хороші манери, комунікація, практичні навички.

Отже завдання конкурсантки складалось з професійного представлення (візитної картки), складання серветок різними способами, декантування та порціонування вина, руху з тацею, сервірування тематичного стола.

Учасниця Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» гідно представила навчальний заклад та продемонструвала якісні професійні вміння.