Учнівське самоврядування

Запрошуємо до участі у молодіжному проекті

4 листопада до нашого вищого професійного училища завітав виконавчий директор фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» Борис Карпус, з колегою Павло Медина який є редактор інтернет-сайту «Буг» та керівником молодіжно-ресурсного центру «Нові крила» в Нововолинську. Вони презентували конкурс “Перспективи Прибужжя” на здобуття іменних стипендій від благодійного фонду Ігоря Гузя “Прибужжя”, серед студентів навчальних закладів І – ІV рівнів акредитації міста Нововолинська, Володимир-Волинського, Іваничівського, Любомльського районів.

Борис Карпус зазначив: « Ми заснували цей проект щоб підтримати творчу, ініціативну та розумну молодь яка бачить перспективу, власне в цьому регіоні».

Зауважили, що переможці конкурсу отримають щомісячні стипендії на період 2016-2017 навчального року: І місце – 700 гривень; ІІ місце – 500 гривень; ІІІ місце – 300 гривень.

Теми конкурсних робіт першого етапу: «Якби я був/була мером», «Комфортне місто/село/селище для проживання», «Додаткові джерела надходжень до місцевих бюджетів: рішення та пропозиції», «Шахтарське питання: закрити, приватизувати, реструктурувати…», «Наша туристична родзинка, як додаткові можливості для розвитку мого населеного пункту», «Територія пріоритетного розвитку – інструмент для контрабанди чи порятунок для депресивних регіонів?».

Для участі потрібно написати роботу об’ємом 12 сторінок, надіслати на електронну пошту. Пізніше на сайті fpb.volyn@gmail.com буде детально розписані виможи до цієї роботи. Також з конкурсною роботою у документі Word із назвою файлу « ПРИЗВІЩЕ, ІМ´Я, ПО БАТЬКОВІ», потрібно надіслати свої контакти: номер персонального телефону, посилання на сторінку у соціальній мережі. Термін конкурсу з 3-го листопада 2016 року до 7-го грудня 2016 року (включно). Робота буде оцінюватись по 12 бальній системі стипендіальною комісією. Протягом десяти днів комісія перевіряє ці наукові роботи і визначається десять фіналістів які переходять в другій вирішальний тур.

В другому турі потрібно презентувати свою наукову роботу. Це звичайна публічна презентація з використанням якихось додаткових джерел. Яка також буде оцінюватись.

Багато учнів, які знаходились на зустрічі зацікавились цим проектом і вирішили спробувати себе у написанні такої роботи. Адже, як зазначили самі учні: « Навіть, якщо нас не оберуть до другого туру, зате наші пропозиції та відгуки будуть розглянуті і, можливо, щось буде змінюватись в кращу сторону».