Виховна робота

Пам’ятаємо! Пишаємось!

В останні дні жовтня 1944 року міста і села України були остаточно звільнено від німецько-фашиських загарбників. Пам'ять про тих, хто не шкодував себе, рятував рідну землю і приніс перемогу над окупантами, живе і нині.

27 жовтня до Дня визволення України пройшла зустріч з учасником афганської війни та бойових дій у зоні АТО (добровольцем), командиром відділення полку «Азов» волонтером, депутатом Нововолинської міської ради Недищуком Євгенієм Микитовичем. Гість провів паралель між буремними подіями часів Другої світової війни та антитерористичною операцією на Сході нашої країни. Євгеній Микитович розповів учням про мужність і героїзм своїх однополчан, які самовіддано борються за цілісність та незалежність України, як їхні діди та батьки захищали нашу Батьківщину від німецько-фашистських загарбників. Він закликав дітей добре навчатись, бути справжніми патріотами своєї Батьківщини і бути готовими до її захисту.

Символічно, що ця зустріч з учнями училища відбулось напередодні Дня визволення України від фашистських загарбників, яку український народ щорічно відзначає 28 жовтня.