Учнівське самоврядування

Королева осені

Хтось з великих сказав: «Якщо в календарі нічого немає, а на душі негаразд, то потрібно придумати маленьке свято і відзначити його». І ось в похмуру, але таку романтичну осінню пору, у нас в гуртожитку – свято: конкурс краси, ніжності та грації «Королева осені»!

Ведучими на святі були Євсюк Дмитро та Львов Вадим. У конкурсі приймали участь дівчата І курсу: Бобко Тетяна, Скуба Наталія, Мум Олександра, Бернадська Христина. Кожна з них відзначилась своїми талантами: читали вірші, співали пісні, граціозно демонстрували свої чудові вечірні сукні. Претендентки мали свої групи підтримки, які їм допомагали у підготовці, а саме: готувати оригінальні осінні страви, чарівні квіткові композиції та гарно співати. Особливо відзначилися дівчата: Мартиненко А., Пельц Б., Ящук О., Зінчук С., Кобак Д., Рибчук В. та Кавас С.

Конкурсанток привітали хлопці старших курсів: Фісаюк С. та Шульженко О. зворушливим співом, який нікого не залишив байдужим.

Королевою Осені 2016 стала Бобко Тетяна яка отримала солодкий приз. За оплесками було визначено «Міс симпатій» - Бернадську Христину.

Всі учасники конкурсу були нагороджені солодкими призами і бурхливими оплесками.

Свято закінчилось веселою дискотекою.