КАЛЕЙДОСКОП ПОДІЙ

Нововолинське ВПУ на Восьмому міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті»

Із 25 по 27 жовтня 2016 року у Київському Палаці дітей та юнацтва проходив Восьмий міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» та Четверта міжнародна виставка «WorldEdu», організовані компанією «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України і Національної академії педагогічних наук України.

Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» - значущий професійний захід в освітньому просторі нашої країни, спрямований на презентацію та поширення інноваційних досягнень, набутих у практичній діяльності навчальних закладів, використання міжнародних освітніх новацій, ознайомлення з сучасними засобами навчання, проектами та програмами.

Цьогоріч у роботі форуму взяли участь 538 представників із 24 регіонів України, Канади, США, Великобританії, Польщі, Чехії, Словенії, Франції, Болгарії, Греції та інших країн. Професійно-технічну освіту, зокрема, представили 55 професійно-технічних навчальних закладів і науково-методичних центрів, що презентували нові підходи до розвитку освітніх послуг, досвід соціального партнерства, впровадження інформаційно-комунікаційних технологій, можливості отримання виробничих професій, які користуються попитом на ринку праці.

Працівники Нововолинського ВПУ представили на виставці нові авторські розробки – посібники, збірники, рекомендації, а також, методичне видання для педагогів – училищний журнал «Миттєвості педагогічного життя». Власні матеріали подали зокрема: Г. Ненько, О. Лучинець, Н. Дудюк, О. Стадник, Т. Лопоша, О. Лешко, Т. Поліщук. Крім того, навчальний заклад прийняв участь у Конкурсі з тематичних номінацій.

Роботу форуму супроводжувала насичена та змістовна тематична програма, яка включала конференції, презентації, семінари, круглі столи, і майстер-класи.

Корисним став, відвіданий педагогами училища семінар «Формування інноваційного освітнього середовища у професійно-технічному навчальному закладі», який проводили Кучинський Микола Сигізмундович, директор департаменту професійно-технічної освіти МОН України; Карбишева Вікторія Оттівна, заступник директора департаменту професійно-технічної освіти, начальник відділу організаційно-педагогічної діяльності та соціальних питань МОН України; Паржницький Віктор Валентинович, начальник відділу професійної освіти і тренінгів ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України.

25 жовтня відбулось нагородження переможців Конкурсу з тематичних номінацій, в якому взяло участь понад 300 установ і закладів. Нововолинське вище професійне училище удостоїлось Почесного звання «Лауреат конкурсу» першого ступеня в номінації «Нові підходи до розвитку освітніх послуг в системі професійно-технічної освіти».