Учнівське самоврядування

Доброта без обмежень

Першого жовтня на спортивному комплексі НВК «Нововолинська школа №1 - колегіум» відбулися змагання за участю осіб з обмеженими фізичними можливостями під назвою «Доброта без обмежень».

Організували змагання відділ у справах молоді та спорту Нововолинського міськвиконкому разом з громадською організацією «Довіра», яку очолює мешканка Нововолинська Валентина Міньковська.

У змаганнях взяли участь 32 учасники у складі дев’яти команд з Ратного, Маневич, Ковеля, Володимир - Волинського та Нововолинська. Спортсмени на інвалідних візках пробували свої сили в трьох видах спорту: бочча, стрільби зі спортивного лука й дартсу. У змаганнях з боччі перше і третє місця вибороли дві команди з Маневич. Другу сходинку посіли наші земляки. У змаганнях з дартсу кращою серед жінок стала Марина Мажула з Ратного, серед чоловіків – Володимир Кравчук з Ковеля. У спортивних випробуваннях зі стрільби з лука найкращий результат продемонструвала Марина Мажула та Олександр Барбарук із Ковеля.

Перед змаганням в приміщенні громадської організації «Довіра» гостей та мешканців міста з обмеженими фізичними можливостями обслуговували волонтери Нововолинського вищого професійного училища, учні груп №47 Смітюк К., Лаць Т., Сушик В., №44 Ворона Р., №50 Бартошук В. Допомагали в оформленні та приготуванні страв, розносили воду та соки, допомагали спортсменам – інвалідам (перевозили візки, допомагали пересісти, встати та інше).

Ми були вражені силою волі, цілеспрямованістю, життєрадісністю та наполегливістю спортсменів. Вони змагались як здорові люди. Емоції просто незабутні.